Tenisový bag BABOLAT PURE WIMBLEDON RH X6 taška na rakety

Kód751230
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 3.190,-
Cena za 1 kus 2.949,- Kč
Ušetříte 241,- Kč (8%)
Cena od 2 kusů 2.949,- Kč
Cena od 3 kusů 2.949,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 2.861,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 737,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Taška RH6 PURE WIMBLEDON je navržena tak, aby dokonale uspořádala veškeré vaše vybavení. Její chytře uspořádané přihrádky pojmou až 6 raket a všechny vaše tenisové potřeby, takže je tato taška ideální pro tréninky i zápasy. Ve společnosti Babolat klademe maximální důraz na kvalitu a odolnost. Proto jsme náš bag RH 6 vyrobili z robustního vnějšího materiálu z recyklovaných materiálů. Kromě toho je taška částečně vyložena naší „bezbarvou podšívkou“, což je 100% recyklovaný materiál bez barviv, který nám umožňuje ušetřit miliony litrů vody.


Výhody

OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Pro optimální ochranu jsme zvolili odolnou, voděodolnou vnější tkaninu z odolného vnějšího materiálu. Vnitřek tašky zase využívá náš nový bílý, mimořádně odolný izotermický materiál, který udrží vaše potraviny čerstvé.

 

ODOLNÝ IZOLOVANÝ PROSTOR

Nová EXTRA odolná, lehká, recyklovatelná a nebarvící izolační tkanina, která ochrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

ODNÍMATELNÉ RAMENNÍ POPRUHY

Systém ramenních popruhů, které lze při odbavení zavazadla na letišti odejmout, aby se zabránilo jeho případnému poškození.

BEZBARVÁ PODŠÍVKA

Naše nová „bezbarvá“ podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez barviv: tím, že podšívku tašky nebarvíme, šetříme vodu. Bílá podšívka usnadňuje organizaci a hledání toho, co potřebujete.

PRŮHLEDNÁ PŘIHRÁDKA NA BOTY

Díky nové průhledné přihrádce na boty můžete rychle zkontrolovat, zda máte sbalené boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětráván směrem ven, což zabraňuje šíření pachů do jiných částí tašky.

Technické parametry

Kapacita raket 6
Rozměr 75 x 32 x 32 cm
Objem 60 l
Počet úchytů 2
Počet popruhů 2
Počet izolovaných přihrádek 1

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5338 recenzí)
22.07.2024 | Pavel
Přehledné a dostatečně popsané zboží a k tomu dobré cen...
22.07.2024 | Lucia
Najlepšia cena na trhu ...
22.07.2024 | Jan
Skvělý výběr možnosti výpletu hned u koupě rakety...
22.07.2024 | Martina
Rychli nakup s kvalitnim zbozim. Dekuji....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....