Program pro závodní hráče

 

Pokud jsi aktivní závodní hráč, hráčka tenisu, badmintonu, squashe, ricochetu nebo padelu, tvoje registrace (licence) je aktivní, nepropadlá, můžeme ti poskytnout slevy z doporučených cen produktů ve výši maximálně  -55% (každý produkt má jinou hráčskou slevu).


Podmínkou pro získání hráčských cen v PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE je zaslání (e-mailem) naskenované, zkopírované, aktivní hráčské registrace (licence) nebo zkopíruj hráčský kontakt z www. stránek: (tenis - http://www.cztenis.cz, badminton - http://czechbadminton.cz/licence, squash - http://www.cz-squash.net , dodací adresy, jména a příjmení, telefonu a e-mailu, které jsou potřebné pro založení tvého PŘÍSTUPU K HRÁČSKÝM CENÁM.

* červeně označené položky jsou důležité pro vytvoření hráčského účtu.

Platí pro hráče - tenis, badminton, squash, ricochet, padel a nákupy na IČO pro sportovní spolky, družstva, kluby i jiných sportů.

BABYTENIS

MLADŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ ŽÁCI

JUNIOŘI

DOSPĚLÍ

HRÁČI TENISOVÉHO OKRUHU TURNAJŮ - OV OPEN 2017* (www.ovopen.cz)

 
Na základě těchto údajů ti po ověření správnosti údajů zašleme přístupové údaje do e-shopu pro nákupy za HRÁČSKÉ CENY v PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE.
 
Na tyto slevy nevzniká automaticky žádný právní nárok, jsou plně v kompetenci a rozhodnutí provozovatele e-shopu a jsou individuální. Platnst a výše slev jednotlivých hráčských účtů je na rozhodnutí provozovatele e-shopu. Změna podmínek, platnosti slev jednotlivých hráčských účtů je plně v kompetenci provozovatele e-shopu, uživatelé hráčských účtu nemusí být informováni.

Vše pošli na e-mail: velkoobchod@rakety-online.cz
 
* Do programu pro závodní hráče se mohou zařadit i aktivní účastníci OV OPEN 2017. Podmínkou je odehrání alespoň jednoho turnaje v roce 2017. Při požadavku přidělení přístupu do hráčské sekce postupujte dle instrukcí výše. Jako odkaz na hráčskou registraci zkopírujte odkaz na výsledky turnaje, kterého jste se v roce 2017 účastnili.
 

Logo JONATHAN