Elektronický tenisový trenér

VÁŠ OSOBNÍ ELEKTRONICKÝ TENISOVÝ TRENÉR

Nemáte soupeře, chcete zdokonalit Vaši hru, máme pro Vás připraven nejnovější nahrávaci stroj TUTOR TENNIS PLAYER PLUS. Zahrát si nebo se zdokonalit, s tímto elektronickým protihráčem, můžete po telefonické domluvě na našem testovacím kurtu u SHOWROOMU, tento stroj používáme i pro testování raket pro naše zákazníky.

  • Frekvence odpalů: 6 až 40 míčů za minutu.
  • Dráha míče: elektronicky libovolně nastavitelná.
  • Rotace: elektronicky nastavitelná spodní a horní s různou intensitou nastavení.
  • Nastavení úhlu výstřelu: elektronicky.
  • Nastavení rychlosti míčků: elektronicky, až 135 km/h.
  • Dálkové ovládání: ano, lze jím z Vaší strany kurtu ovládat nahrávací stroj s jeho veškerými nastaveními.
  • Oscilátor : funkce 2-line ( pravidelné střídání výstřelu vlevo / vpravo) , 2 možnosti ( více na střed, více k čarám), random ( náhodné vystřelování vlevo/vpravo ).
  • 3 přednastavené herní režimy simulovaného protihráče: beginner - začátečník , intermediate - středně pokročilý, advanced - pokročilý.
  • Každá obtížnost simulace má přednadstavené hodnoty rychlosti míče, kadence vystřelování, úhlu výstřelu a rotace, které si můžete samozřejmě sami libovolně měnit, ale při opětovném spuštění PLAYER MODU se vždy navrátíte k těmto přednastaveným osvědčeným hodnotám.

Žádný špičkový hráč by nedosáhl jistoty ve hře, pokud by nepoužíval nahrávací stroj, navíc tento nejnovější nahrávací stroj oproti minulým strojům umí nejen horní a spodní rotace, ale má přednastaveny úrovně protihráčů, takže vše ostatní je již na Vás, v jakém módu se chcete zdokonalit nebo dosáhnou úderové jistoty u své hry. Protihráč, trenér, pokud Vás již naučil úderovou techniku a strategii zápasu, Vám nemůže, jelikož je to chybující člověk, nahrát tolik dobrých míčů, abyste měli intenzivní trénink s využitím 100% času stráveného na kurtu. Za stejnou tréninkovou dobu odehrajete minimálně 10x více úderů a tím si vytvoříte tolik potřebnou jistou odehraného úderu ze všech hracích pozic. Zápas totiž nevyhrávají vítězné míče, ale větší počet nevynucených chyb soupeře.....

Navíc jsme pro Vás připravili možnost si změřit rychlost Vašeho podání pomocí mobilního tenisového radaru SPEEDTRAC X v rámci testování nebo jako zpestření Vámi pořádaného turnaje pro hráče.