Jak se k nám dostanete

PRO RYCHLEJŠÍ ORIENTACI KLIKNĚTE NÍŽE, ODKUD PLÁNUJETE PŘIJET

Příjezd od Ostravy

Příjezd od Frýdku-Místku

Příjezd od Frenštátu p. R.

Příjezd od Nového Jičína


 

 

Popis cesty od Ostravy, Mošnova

Při cestě z Ostravy přes Mošnov a Skotnici směr Příbor, sledujte již při příjezdu do Příboru oranžové směrové cedule směr RAKETOVÁ SPECIÁLKA, které Vás krátce jednoduše povedou, dokud nedojedete na jediný kruhový objezd. Můžete použít dvě různé trasy – buď první sjezd u motorestu doprava se značením RAKETOVÁ SPECIÁLKA nebo rovně přes Příbor směr cedule Frenštát p. R. , obě trasy vedou ke kruhovému objezdu, kde sjedete výjezdem označeným speciálním značení do RAKETOVÉ SPECIÁLKY v Prchalově. Délka trasy z kruhového objezdu cca 2450 metrů.

 

 

Popis cesty od Frýdku-Místku

Při cestě po rozestavěné dálnici od Frýdku-Místku, Rychaltic sledujte již při cestě okolo Příboru až druhý výjezd z dálnice odbočku a směrovou ceduli směr Příbor, Kopřivnice, Rožnov p.R., (jsou již zde u silnice na výjezdu cedule RAKETOVÁ SPECIÁLKA), které Vás jednoduše a krátce povedou, dokud nedojedete na jediný kruhový objezd. Na kruhovém objezdu sjedete druhým výjezdem a již na kruhovém objezdu sledujte speciální značení do RAKETOVÉ SPECIÁLKY v Prchalově. Délka trasy z kruhového objezdu cca 2450 metrů.

 

 

Popis cesty od Frenštátu p. R.

Při cestě od Frenštátu p.R. přes Vlčovice a Lubinu směr Příbor, sledujte již při cestě k Příboru (neodbočujte za Lubinou doprava na Příbor, jeďte rovně) směrové cedule směr Ostrava, které Vás jednoduše a krátce povedou, dokud nedojedete na jediný kruhový objezd. Na kruhovém objezdu sjedete čtvrtým výjezdem a již na kruhovém objezdu sledujte speciální značení do RAKETOVÉ SPECIÁLKY v Prchalově. Délka trasy z kruhového objezdu cca 2450 metrů.

 

 

Popis cesty od Nového Jičína

Při cestě po rozestavěné dálnici od Hranic na Moravě, Nového Jičína, sledujte již při cestě k Příboru odbočku a směrovou ceduli směr Příbor – Centrum (první odbočka za Novým Jičínem), která Vás jednoduše a krátce povede, dokud nedojedete na jediný kruhový objezd. Na kruhovém objezdu sjedete prvním výjezdem a již na kruhovém objezdu sledujte speciální značení do RAKETOVÉ SPECIÁLKY v Prchalově. Délka trasy z kruhového objezdu cca 2450 metrů.