Testovací centrum

 

Testovací centrum JONATHAN O.M., s.r.o. , je prvním celoročním testovacím centrem s pravidelnými měsíčními testovacími dny, certifikované oficiálními zastoupeními testovaných značek BABOLAT – DUNLOP - CARLTON. Pro tenisové a badmintonové rakety máme připraven tenisový a badmintonový kurt s certifikovaným povrchem, kde můžete pravidelně testovat tenisové a badmintonové rakety dle nabídky v záložce e-shopu - Tenisové testovací rakety a Badmintonové testovací rakety, značek BABOLAT – DUNLOP - CARLTON. Míčky dodává pořadatel.

Podmínky pro testování raket:

 1. Sportovní obuv, která nezanechává šmouhy na kurtu, nebarví (NON MARKING). Před testováním bude vyzkoušeno na testovacím vzorku povrchu.
 2. Poplatek 100,- Kč/osoba, splatný na místě.
 3. Max. počet účastníků pro tenis - 12, pro badminton - 12.
 4. Testovací den je každá třetí sobota v měsíci v čase 9 - 11 hodin dopoledne.
 5. Přihlásit se na testování nejpozději 7 dní předem, na tel. 602 157 581 nebo e-mail: jonathan@rakety-online.cz
 6. Sleva 10% z internetových cen při zakoupení nové rakety z nabídky testovaných raket, kterou můžete využít do 5-ti dní od testování raket.
 7. Privátní tenisová a badmintonová hala je v Kopřivnici, Moravskoslezský kraj.
 8. Testování proběhne pokud se jej zůčastní minimálně 10 zájemců dohromady pro obě kategorie - TENIS-BADMINTON.
 9. Na přání jednotlivých hráčů, hráček lze zajistit trenéra 1.třídy s mezinárodními zkušenostmi v ATP tenisu, pro odstranění technických chyb. Cena trenéra je 500,-Kč za hodinu (cena za 1 hráče, hráčku). Lze doobjednat pro privátní výuku po skončení testování. Trénink proběhne při účasti min. 4 hráčů, hráček nebo po individuální domluvě.
 

Tenisové testovací rakety

https://www.rakety-online.cz/cs/katalog/tenis/tenisove-rakety/tenisove-testovaci-rakety/

Badmintonové testovací rakety

https://www.rakety-online.cz/cs/katalog/badminton/badmintonove-rakety/badmintonove-testovaci-rakety/

 

 

K testování raket používáme nejnovější nahrávací stroj TUTOR TENNIS PLAYER PLUS.

 
 • Frekvence odpalů: 6 až 40 míčů za minutu.
 • Dráha míče: elektronicky libovolně nastavitelná.
 • Rotace: elektronicky nastavitelná spodní a horní s různou intensitou nastavení.
 • Nastavení úhlu výstřelu: elektronicky.
 • Nastavení rychlosti míčků: elektronicky, až 135 km/h.
 • Dálkové ovládání: ano, lze jím z Vaší strany kurtu ovládat nahrávací stroj s jeho veškerými nastaveními.
 • Oscilátor : funkce 2-line ( pravidelné střídání výstřelu vlevo / vpravo) , 2 možnosti ( více na střed, více k čarám), random ( náhodné vystřelování vlevo/vpravo ).
 • 3 přednastavené herní režimy simulovaného protihráče: beginner - začátečník , intermediate - středně pokročilý, advanced - pokročilý.
 • Každá obtížnost simulace má přednadstavené hodnoty rychlosti míče, kadence vystřelování, úhlu výstřelu a rotace, které si můžete samozřejmě sami libovolně měnit, ale při opětovném spuštění PLAYER MODU se vždy navrátíte k těmto přednastaveným osvědčeným hodnotám.

Nahrávací stroj nastavíme tak, aby Vám nahrával všechny míče stejně, do jednoho místa, aby bylo možno nezávisle na kvalitě nahrávajícího, např. protihráče, trenéra, na druhé straně kurtu, posoudit každou jednotlivou, stejně vypletenou testovací raketu. Protihráč, trenér Vám nedokáže nahrát stejnou intenzitou, do stejného místa a se stejnou rotací míčky, abyste mohl posoudit vhodnost rakety, kterou si chcete pro svůj styl vybrat. Věřte, že po zkušenostech z testování, 99% zákazníků odchází se zcela jinou raketou, než kterou si zamýšleli koupit.

Navíc jsme pro Vás připravili možnost si změřit rychlost Vašeho podání pomocí mobilního tenisového radaru SPEEDTRAC X v rámci testování nebo jako zpestření Vámi pořádaného turnaje pro hráče.

Děkujeme a těšíme se na Vás na našem testovacím tenisovém kurtu.

JONATHAN team.