Tenisový bag BABOLAT PURE STRIKE RH X12 2024 taška na rakety

Kód751225
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 4.090,-
Cena za 1 kus 3.550,- Kč
Ušetříte 540,- Kč (13%)
Cena od 2 kusů 3.540,- Kč
Cena od 3 kusů 3.499,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 3.444,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 887,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Tato mimořádně praktická taška má inovativní design, který umožňuje, aby stála ve vzpřímené poloze a umožňuje tak rychlý přístup k vašemu vybavení při každé změně strany. Tato plně izolovaná taška, navržená a vyvinutá pro náročné hráče, je rozdělena do 3 velkých oddílů, které ochrání až 12 raket. Do samostatného odvětrávaného oddílu můžete uložit také 2 páry bot. tato mimořádně pohodlná taška na rakety je vybavena novým inovativním systémem nošení s popruhy pro nastavení zátěže a exkluzivními ramenními popruhy, které stabilizují tašku na vašich zádech (přibližují ji k vašemu těžišti). Díky svému elegantnímu a dynamickému designu poskytuje taška na rakety RH 12 Pure Strike dokonalou kombinaci stylu a výkonu pro všechny vaše zápasy.


Výhody

URČENÉ PRO TENIS

Pro tento model RH 12 Pure Strike jsme vyvinuli tak, že může stát vzpřímeně. Při každé změně strany tak budete mít snadnější přístup ke svému vybavení.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Abychom zajistili optimální ochranu, zvolili jsme odolnější recyklovaný materiál. Co se týče vnitřku tašky, těží z našeho nového bílého, mimořádně odolného izotermického materiálu, který udrží vaše lana napnutá a ochrání je před velkými výkyvy teploty a vlhkosti. teploty a vlhkosti.

ABSOLUTNÍ KOMFORT

Batoh RH 6 Pure Strike je vybaven novým nosným systémem s popruhy pro nastavení zátěže a exkluzivními ramenními popruhy, které stabilizují batoh na zádech (přibližují ho k těžišti) a slibují optimální pohodlí.

 

ODOLNÝ IZOLOVANÝ PROSTOR

Nová EXTRA odolná, lehká, recyklovatelná a nebarvící izolační tkanina, která ochrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

PRŮHLEDNÁ PŘIHRÁDKA NA BOTY

Díky nové průhledné přihrádce na boty můžete rychle zkontrolovat, zda máte sbalené boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětráván směrem ven, což zabraňuje šíření pachů do jiných částí tašky.

Technické parametry

Obsah 100 l
Rozměr 80 X 45 X 35 cm
Kód produktu 751225
Kapacita raket 12
Počet úchytů 3
Počet izolovaných přihrádek 3
Počet popruhů 2
Složení 30% recyklovaný polyester 50% polyester PE10% TPE 10% EVA

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5331 recenzí)
16.07.2024 | Mgr. Jiří
Dlouhodobá dobrá spolupráce s tímto obchodem. Spokojeno...
15.07.2024 | Kateřina
Dle popisu jsem vybrala raketu a výhodou je, že rámy js...
12.07.2024 | Martina
Bezproblémově...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....