HEAD Speed 135 2023 squashová raketa

Kód66938
VýrobceHEAD
Záruční doba5 let
Katalogová cena 4.999,-
Cena za 1 kus 3.299,- Kč
Ušetříte 1.700,- Kč (34%)
Cena od 2 kusů 3.135,- Kč
Cena od 3 kusů 3.135,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 3.200,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 824,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Squashová raketa 135 g pro silové hráče preferující zadní část kurtu, kteří chtějí mít větší cit pro úder.

Siloví hráči preferující zadní část kurtu teď do své hry můžou získat lepší cit pro úder. Stačí si pořídit squashovou raketu HEAD Speed 135 2023, která je vylepšená o konstrukci Auxetic zlepšující vnímání úderu. Raketa se může pochlubit novým moderním designem v tmavých kovových odstínech. Raketa má 135 gramů a krk vybavený technologií Octagonal Power pro lepší hratelnost, technologie Stringbed X-Tension zase zvyšuje dynamiku a sílu úderu. Mezi další technologie patří Adaptive Fan Pattern značky HEAD, u které si můžete vybrat mezi rovným výpletem, který vám dá větší sílu, nebo speciálním vějířovitým výpletem, se kterým máte lepší kontrolu.

- konstrukce Auxetic pro báječný cit pro úder
 - ideální pro silové hráče preferující zadní část kurtu, kteří chtějí mít větší cit pro úder
- technologie Octagonal Power pro lepší hratelnost
- nový design ve tmavých kovových odstínech  

OCTAGONAL POWER TECHNOLOGY (OPT) - technologie, která se vyznačuje větší silou a pevným pocitem díky osmihrannému tvaru konstrukce.

STRINGBED X-TENSION - Drážka v horní části rámu zvětšuje prostor, kde se mohou struny pohybovat při kontaktu s míčkem. To umožňuje delší využití efektu trampolíny a vytváří větší zrychlení. Poskytuje vám extra sílu a rychlost míče.

AFP - Více síly nebo více kontroly - nyní můžete mít vše v jedné squashové raketě. Nová technologie Adaptive Fan Pattern (AFP) vám umožňuje zvolit si mezi dva rozdílné vzory výpletu dle individuálního stylu hry a osobních požadavků. Můžete si vybrat mezi přímým vzorem výpletu pro maximalizaci síly a speciálně tvarovaným výpletem pro optimalizaci schopnosti kontroly míče. Nová technologie AFP je dostupná pro rakety řady Radical & Speed. 

- váha: 135 g
- velikost hlavy: 500 cm² / 78 in²
- vyvážení: head light
- vzor výpletu: 12 x 17
- rám: 20

 

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5310 recenzí)
20.06.2024 | Petr
Spokojenost...
19.06.2024 | Silvie
Přehledný e-shop, nakupuji zde opakovaně. Doporučuji....
17.06.2024 | Pavel
Pro registrované ihned výhody VIP klubu. Paráda....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....