Batoh na rakety BABOLAT EVO COURT BACKPACK GREY

Kód753103
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 1.590,-
Cena za 1 kus 999,- Kč
Ušetříte 591,- Kč (37%)
Cena od 2 kusů 999,- Kč
Cena od 3 kusů 999,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 249,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Vyrážíte na tenis nebo míříte do posilovny? Batoh Evo Court je navržen tak, abyste ho mohli nosit všude s sebou. Tato velká, snadno použitelná tenisová taška je nenápadná a praktická a pomůže vám uspořádat tenisové vybavení. Je všestranný, má 2 přihrádky, do kterých můžete na jedné straně uložit a chránit až 2 rakety a na druhé straně uspořádat veškeré vybavení. K dispozici je také speciální přihrádka na obuv. Kapsy na příslušenství otevírají snadný přístup k vašim věcem na kurtu. A protože chceme nabízet to nejlepší, co je v našich rukou, můžete se těšit na... Tuto tašku jsme udělali ještě odolnější, její vnější část je vyrobena ze 100% recyklovaného PET (840D a 420D) - pevnějšího, odolnějšího a ekologičtějšího materiálu. Tento přístup je pro nás klíčový a je konsolidován naší "bezbarvou podšívkou" rovněž ze 100% recyklovaného PET, aby se snížilo množství vody potřebné k výrobě tašky....


Výhody

DESIGNED FOR TENNIS

Tato taška je určena pro tenisty, kteří hledají něco praktického. Přihrádka na rakety je oddělená, takže do ní lze uložit veškeré vybavení a příslušenství, které potřebujete, abyste na kurtu zazářili.

VERSATILNÍ

Do této tašky o objemu 25 litrů se snadno vejdou vaše tenisové věci i osobní věci. Tento design jsme zvolili proto, abychom omezili prostor, který zabírají rakety, a vytvořili nejlepší rovnováhu mezi tenisovou taškou a taškou pro každodenní použití při více sportech.

Tuto tašku jsme navrhli ze 100% recyklovaného vnějšího materiálu PET (840D a 420D), který je pevnější, odolnější a ekologičtější.

BEZBARVÁ PODŠÍVKA

Naše nová "bezbarvá" podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez použití barviv: tím, že nebarvíme podšívku tašky, šetříme vodu. Bílá podšívka usnadňuje organizaci a hledání toho, co potřebujete.

100% RECYKLOVANÉ

Materiál vyrobený ze 100% recyklovaných výrobků.

Technické parametry

Kapacita raket 2
Rozměr 22 x 33 x 47.5 cm
Počet popruhů 2
Objem 25 l

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5308 recenzí)
17.06.2024 | Pavel
Pro registrované ihned výhody VIP klubu. Paráda....
16.06.2024 | Jaromír
Skvělý obchod nejen na raketové sporty....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....