Badmintonová raketa CARLTON KINESIS 80S 2024 + bonus TRIČKO

Kód114559
VýrobceCARLTON
Záruční doba5 let
Vyplést raketu výpletem
Bonusy Bonus - trička
Katalogová cena 4.499,-
Cena za 1 kus 2.999,- Kč
Ušetříte 1.500,- Kč (33%)
Cena od 2 kusů 2.799,- Kč
Cena od 3 kusů 2.499,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 2.909,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 749,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Produkt je zařazen v kategorii - % EXTRA PRICE % - produkty s nejnižší internetovou cenou v ČR.

Výhradní distribuce v České republice - CARLTON pro www.rakety-online.cz

Raketa je vypletená kvalitním výpletem a je možné si ji nechat přeplést v kvalitě ERSA !!!

K této raketě si můžete zakoupit badmintonové tričko španělské značky ze speciálního funkčního materiálu v hodnotě 490,- Kč, jako bonus za pouhou 1,- Kč.

Popis

Nová anglický CARLTON Kinesis 80S se zaměřuje na vynikající aerodynamiku rámu a maximálně podporuje rychlost a švih úderu. Shaft rakety je středně až velmi pružný, vyvážení ra kety je jen mírně přes střed, tz. že raketa je nejen vysoce dynamická pro vygenerování obrovské síly, rychlosti smečů, ale díky skvělému vyvážení ma výbornou kontrolu a citlivost na míček. Revoluční technologií geometrie rámu – VORTEX GEOMETRY – rám je v místech 2, 5, 7 a 10 hodin zkroucen tepelně o 90 stupňů. Tím se snižuje aerodynamický odpor až o 8 % než u běžných rámů. To umožňuje raketě generovat mximální rychlost míčků, kontrolu, švih a ovladatelnost. Raketa je vyrobena z Japonského 100% HM Carbonu a spolu s technologií rámu X-treme umožňuje, aby byla raketa vypletena na vyšší napětí strun. Celková repulse tohoto rámu je zvýšena použitím NANOCELL technologie, což poskytuje větší kontrolu. Díky nízké váze 82 g je raketa maximálně ovladatelná.

Japonský HM Carbon – Japonský 100% Hi Modulus (HM) Carbon je v současné době nejkvalitnějším Carbonem na trhu. Všechny premium CARLTON rakety jsou vyrobeny z tohoto Japonského materiálu pro zajištění vysoké kvality. Vysoká koexistence vlákna zajišťuje obrovskou repulsi shaftu generující velmi razantní smeč, trvanlivost a stabilitu rakety.

Vortex Geometry – rám je při výrobě v místech 2, 5, 7 a 10 hodin ve hlavě rakety tepelně protočen o 90 stupňů. Tím se snižuje aerodynamický odpor až o 8 % než u běžných rámů. To umožňuje raketě větší rychlost, švih a ovladatelnost. Krček spojení shaftu a hlavy rakety je navíc opatřen torzním prolisem zajišťující absolutní pevnost a tím jsou ještě posíleny atributy jako přesnost a kontrola míčku při hře.

Xtreme Tension Frame – vysoce torzně kvalitní materiál zaručuje, že raketa Carlton KINESIS může být bezpečně vypletena na vyšší napětí až 33 lb / 15 kg. To zajistí vynikající kontrolu s maximální silou úderu.

Systém Micro Grommet – Menší koncové průchodky, které jsou v drážce v rámu, snižují tření strun a zvyšují trampolínový efekt a razanci úderu.

Regulátor Cap – speciální spojení rukojeti a shaftu umožňuje větší  přesnost a kontrolu, zároveň pohlcení vibrací, nebolí ruka.


Specifikace:


Konstrukce:
100 % japan HMG Graphite
Hlava: ISOMETRIC
Vyvážení: 290 mm - přesná raketa, ale díky 5-ti mm vyvážení do hlavy je zachována kinetická energie rakety
Délka: 675 mm
Váha: 82 g
Flex: Medium/Flexible - pružná razantní raketa
Výplet:
Vícevrstvý CARLTON zajišťující nadstandartní repulsi a durabilitu
Obal:          ano, thermoobal na celou raketu

Exkluzivita prodeje v ČR od značky CARLTON pro www.rakety-online.cz
CARLTON je anglická specializovaná badmintonová značka vyrabějící a vyvíjející technologicky nejvyspělejší badmintonové rakety na světě již více než 100 let. Značka CARLTON se zabývá výrobou a vývojem pouze badmintonového zboží.


Raketa testována závodními hráči - dostala známku 1*****

Stupnice hodnocení -
1***** špičkové herní vlastnosti
1**** výborné herní vlastnosti
1*** velmi kvalitní herní vlastnosti
1** dobré herní vlastnosti
1* průměrné herní vlastnosti
Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5313 recenzí)
21.06.2024 | Josef
Doprava do GLS boxu, který je otevřený 24x7. ...
20.06.2024 | Lenka
Vše s obědnanim je bezproblémové ...
20.06.2024 | Martina
Vše velmi přehledné....
20.06.2024 | Petr
Spokojenost...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....