Badmintonová raketa BABOLAT SATELITE LITE 2022 VYPLETENÁ + bonus TRIČKO

Kód602398
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyplést raketu výpletem
Bonusy Bonus - trička
Katalogová cena 3.490,-
Cena za 1 kus 2.799,- Kč
Ušetříte 691,- Kč (20%)
Cena od 2 kusů 2.699,- Kč
Cena od 3 kusů 2.599,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 2.715,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 699,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Raketa je vypletená kvalitním výpletem a je možné si ji nechat přeplést v kvalitě ERSA !!!

Raketu dodáváme včetně obalu na celou raketu.

BABOLAT - nejúspěšnější evropská badmintonová značka se kterou hrají nejlepší čeští badmintonisté - ADAM MENDREK Nr.1 ČR a KRISTÍNA GAVENHOLD Nr.1 ČR

Nová řada profi série badmintonových raket BABOLAT SATELITE 6.5. Používají nejlepší hráči a hráčky světa, vítězové mezinárodních turnajů atd.

Závodní badmintonová raketa Babolat Satelite 6.5 Lite MetricFlex se střední pružností je velmi lehká a ovladatelná. Nejtenčí rám na trhu Shaft 6.5 pro optimální průchodnost vzduchem - pomáhá k rychlejším a silnějším úderům. Tento ultra tenký krček spolupracuje s technologií MetriFlex Shaft - rozdílná pružnost krčku v laterálním a frontálním pohybu zvyšuje rychlost na začátku úderu a uvolňujě sílu při úderu. Tím je zaručeno zvýšení přesnosti a rychlosti v rozhodujících úderech. Extrémně tenká a aerodynamická je také hlava rakety. O perfektní spojení mezi hlavou a krčkem a nejlepší průchodnost vzduchem se stará technologie SlimT. Vypletení na 20 dlouhých a 21 krátkých strun zlepšuje kontrolu a razanci i při netrefení míčku přesně středem hlavy rakety.  Babolat Satelite 6.5 Lite je pružnější badmintonová raketa s vyvážením mírně do hlavy. Raketa je dodávána s obalem na celou raketu.

Raketa je vhodná pro hráče vyžadující především velmi dobrou ovladatelnost při rychlých výměnách, razanci a dobrou délku úderů.

Materiál: High modulus Graphite
Váha rakety: 84 g
Délka rakety: 675 mm
Velikost hlavy: 360 mm
Vyvážení rakety: 290 mm
Pružnost: Středně pružná
Výplet: ano
Obal: Ano

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5308 recenzí)
17.06.2024 | Pavel
Pro registrované ihned výhody VIP klubu. Paráda....
16.06.2024 | Jaromír
Skvělý obchod nejen na raketové sporty....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....