Badmintonová obuv JOMA BRESTON 2202 WHITE / BLACK + bonus TRIČKO

KódJOM085
VýrobceJOMA
Záruční doba5 let
Velikost
Bonusy Bonus - trička
Katalogová cena 2.600,-
Cena za 1 kus 1.999,- Kč
Ušetříte 601,- Kč (23%)
Cena od 2 kusů 1.999,- Kč
Cena od 3 kusů 1.999,- Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství) 1.959,- Kč
Rozložená platba
Zaplaťte teď jen 1/4 ceny.
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 499,- Kč
Spočítat
Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Změřte délku vložky obuvi z jiných bot, které nosíte a napište délku vložky obuvi v milimetrech do poznámky v objednávce nebo pro výběr správné velikosti obuvi klikněte na tento odkaz. Tím se zaručeně přesně napoprvé trefíte do správné velikosti obuvi.

K této obuvi si můžete zakoupit badmintonové tričko španělské značky ze speciálního funkčního materiálu v hodnotě 490,- Kč, jako bonus za pouhou 1,- Kč.

Tato všestranná obuv poskytuje stabilitu a odpružení, které vám pomohou zlepšit vaše dovednosti v útoku i obraně. Svršek je vyroben převážně ze syntetického materiálu aplikovaného různými technologiemi. Na jedné straně byla do špičky zakomponována technologie JOMA SPORTECH, která má za cíl chránit danou oblast a je kombinována s prodyšným textilem. Na bocích je syntetický materiál méně hustý a má malé perforace ventilačního systému VTS.

Mezipodešev byla vyrobena z phylonu o dvojí hustotě pomocí technologie odpružení FULL DUAL PULSOR. Svršek je pevnější, aby poskytoval stabilitu, a spodní část je vyrobena s technologií REACTIVE BALL. Ve střední části obsahuje díl STABILIS, který poskytuje větší stabilitu a oporu, klíčovou pro předcházení zranění.

Podrážka je vyrobena z vysoce kvalitní pryže DURABILITY a je vybavena strukturou ROTATION, která poskytuje pohodlný pocit při skocích a bočních pohybech. Pro dynamičtější přechod do úderu nohy je podrážka vybavena systémem FLEXO flex line v přední části chodidla. Konstrukce podrážky i svršku a použití vhodných materiálů zajišťují lehkost, aniž by to bylo na úkor pohodlí, které je nezbytné při častém a intenzivním používání. Podrážky jsou navrženy tak, aby poskytovaly velmi dobrou přilnavost na jakémkoli povrchu, a to i při náhlých změnách směru. To umožňuje uživateli dynamický herní režim. Materiál podrážky poskytuje vynikající odpružení a vysokou návratnost energie, takže vaše hra bude pohodlnější a bezpečnější, ať už se budete pohybovat po jakémkoli povrchu.

Použité technologie:
Flexo
Moderní konstrukce flex line v podrážce boty, která zlepšuje pružnost boty a poskytuje uživateli lepší oporu při chůzi.
Durability
Použití silné pryže odolné proti poškození v konstrukci sportovního oblečení a obuvi, která zajišťuje vysokou odolnost a prodlužuje jejich životnost.
VTS
Specializovaný ventilační systém, který je zodpovědný za odvod vlhkosti ven a poskytuje vynikající tepelnou izolaci.
Full Dual Pulsor
Systém odpružení ve sportovní obuvi Joma. Skládá se ze dvou ultralehkých phylonových pěn s různou hustotou. Vyšší hustota zajišťuje stabilitu a návrat energie, nižší hustota zajišťuje měkkost a pohodlné odpružení.
Stabilis
Plastový prvek umístěný v podrážce obuvi značky Joma. Nachází se v nejužší části boty - mezi přední a zadní částí chodidla. Účelem tohoto prvku je zajistit stabilitu a zabránit nežádoucímu pohybu chodidla.
Rotation
Geometricky tvarovaná struktura, která se nachází v podrážce sportovní obuvi. Podporuje klouby a chrání kotník a koleno při otáčení.
SYSTEM FLEXSHIELD
Systém značky Joma zajišťuje pohodlné přilnutí svršku boty k chodidlu. Svršek tvoří kolem nohy štít, který chrání před vnějšími vlivy. Systém FLEXSHIELD navíc podpírá střední část chodidla a stabilizuje ji.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5338 recenzí)
22.07.2024 | Pavel
Přehledné a dostatečně popsané zboží a k tomu dobré cen...
22.07.2024 | Lucia
Najlepšia cena na trhu ...
22.07.2024 | Jan
Skvělý výběr možnosti výpletu hned u koupě rakety...
22.07.2024 | Martina
Rychli nakup s kvalitnim zbozim. Dekuji....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

RAKETOVÁ SPECIÁLKA Vám dává vždy něco navíc .....