VÝHODY

Registrace nového zákazníka

Pokud jste již v e-shopu zaregistrováni, přihlaste se v "Přihlášení zákazníka" do svého účtu vyplněním Vašich přihlašovacích údajů - e-mailu a hesla, abyste nemuseli vypisovat znovu své údaje. Pokud jste nový zákazník a nakupujete u nás poprvé, vyplňte prosím všechny potřebné údaje. Při dalším nákupu se stačí jen e-mailem a Vaším heslem přihlásit do Vašeho účtu, kde již budete mít vyplněny všechny fakturační i dodací adresy a vyberete pouze druh dopravy. Děkujeme.

Údaje pro fakturaci

!
!
!
!
!
!

Dodací adresa

Pokud si přejete zasílat zboží na jinou adresu, vyplňte prosím následující položky (tyto budete moci kdykoli změnit). Ponecháte-li dodací adresu prázdnou, budou použity vaše zadané fakturační údaje.

Přihlašovací údaje

!
!
!
 
Opište kód z obrázku CAPTCHA
 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.